Keresztelés:

A gyermek keresztelését a szülő kérésére, személyes találkozás és megbeszélés után, a kereszteltek anyakönyvi lapjának kitöltését követően, előzetesen egyeztetett időpontban végezzük. Keresztelni vasárnaponként 11 órakor és 11:30-kor és 12-kor szoktunk
Keresztelési adatlap letöltése

Felnőtt keresztelés: személyes jelentkezés, évente kétszer: szeptemberben és januárban induló kurzus keretében a Bevezetés a kereszténységbe közös felnőtt előkészítő keretében, személyes beszélgetések. A keresztelési időpont megbeszélés szerint.

Elsőáldozás:

Gyermek elsőáldozás: Ősszel induló csoporttal kezdődő felkészítéssel. Elsőáldozás tavasszal. Jelentkezni személyesen.

Felnőtt elsőáldozás: személyes jelentkezés, Bevezetés a kereszténységbe közös felnőtt előkészítő, személyes beszélgetések, elsőáldozás megbeszélés szerint

Bérmálás:

(őszi bérmálási előkészítő) A tavasszal elmaradt bérmálásokat, ősszel, összevont helyszíneken tartják (mivel sok különböző templomban maradt el egyszerre), kettőt Budán, kettőt Pesten. Számunkra a budai oldalon 2020. október 4-én vasárnap 16 órakor lesz bérmálás a budai Ciszterci Szent Imre templomban (azért délután, hogy az atyák utána haza tudjanak menni az esti hatos szentmisét megtartani saját templomukban) Erre a bérmálásra hívlak benneteket, tabáni felkészüléssel együtt. A tabáni felkészülések dátuma és időpontja ősszel: szeptember 4. 11. 25. és október 2. péntekeken 19 órakor Továbbra is jelentkezni bérmálásra, ezekre a felkészítő alkalmakra, akik ezt szívesen tennék, és lenne kedvük veletek együtt bérmálkozni.