A Tabáni Plébánia hirdetése
2020. július 12.

(augusztus hónap a Tabánban) Augusztus hónapban a korábbi évekhez hasonlóan hétköznapi szentmiséket nem tartunk. Fogadóórák csak hétfői napon vannak (9-12 ó és 15-17:30 között).

(nyáron elmaradó szentmisék) Idén nyáron, a korábbi években helyettesítő atya nem tudta elvállalni a nyári helyettesítést. A Sziklatemplomból a pálos atyák segítenek ebben idén is, de ők sem tudták a fennmaradt szentmisék mindegyikét helyettesíteni. Kérjük, hogy a nyári szentmisékkel kapcsolatban mindig előzetesen tájékozódjanak a Tabáni Plébánia honlapján, vagy a hirdetőtáblán.
Elmaradnak a következő hétköznapi szentmisék, a nyári helyettesítés hiányában:
Júliusban: 20.H.7h, 21.K.7h, 23.Cs.18h, 24.P.18h, 27.H.7h, 28.K.7h.
Augusztus hónapban a Tabánban a korábbi évekhez hasonlóan nincsenek hétköznapi szentmisék.
Elmaradnak a következő vasárnapi és ünnepi szentmisék, a nyári helyettesítés hiányában:
Júl.26.V.8:30, Júl.26.V.10h, Aug.9.V.8:30, Aug.15.10h, Aug.16.V.8:30,

(tűzkár a garázsnál) Július 4-én hajnalban riasztást kaptunk a tűzoltóktól, a garázs kapu külső sarkánál tűz ütött ki és a garázs kerítés felső faszerkezetének fele leégett, a cserepek összetörtek. A tűz okát vizsgálják. A tűzkárt rögtön jeleztük a főegyházmegyének. Mivel a gázvezeték ott jön be, a gázművek szakemberei megvizsgálták és a kötéseket rendben találták. A biztosító felvette a kárfelvételi jegyzőkönyvet.